Cepa

Ana Sayfa > Site Kullanım Kuralları

Site Kullanım Kuralları

Sayın Kullanıcı,

cepa.com.tr web sitesine Hoş geldiniz.

Aşağıda "Kullanım Şartnamesi", Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. web sitesinin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. web sitesine giren her kullanıcı, Kullanım Şartlarında yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları

 1. Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe web sitesinde verilen hizmetlerin tamamı bedelsizdir.
 2. Web sitesinde yayınlanan, telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş.?ye ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere web sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş.?nin yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş., bu tür materyallerin (duvar kağıdı, ekran koruyucu, reklam filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı?ya aittir.
 3. Aksi açık bir şekilde belirtilemedikçe web sitesinde yer alan her türlü içerik ve bilgi Türkiye'de yerleşik Kullanıcılara yöneliktir.
 4. Web sitesinde yer alan her türlü içerik; finansal bilgiler, fabrika, terminal ve diğer lokasyon bilgileri, resim, açıklama ve haber, etkinlikler (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ?leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. Yetkili Satıcılarından veya Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş.'den temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
 5. Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve Cepa web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
 6. İMKB piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları İMKB'ye ait olup, bu veriler Kullanıcılar tarafından hiçbir şekilde tekrar yayınlanamaz. İMKB bilgileri seans kapanış bilgileri olduğu için son seans bilgilerini vermektedir.
 7. Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. sitesinde mevcut, muhtelif Başvuru Formlarını doldurarak iletmiş olduğunuz bilgiler, sadece Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. tarafından İK, tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ve bu amaç dışında hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kuruluşlara sağlanmayacaktır.
 8. Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. sitesinde mevcut, muhtelif Başvuru Formlarının doldurulmuş olması, Kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da Kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkânı vermez.
 9. Web sitesinin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 10. Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
 11. Kullanıcılar ile web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) ile Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre çözülecektir.
 12. Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. web sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her türlü içerik, yayın tarihinden itibaren tüm Kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
Kullanıcı, Celebcioğlu İTHALAT ve MÜMESSİLLİK A.Ş. web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.